Jak zregenerować paznokcie z pazurami za pomocą kosmetyków

Jak kolagen pomaga w regeneracji paznokci

Jeśli zastanawiasz się nad sposobami na regenerację paznokci z pazurami, to jesteś we właściwym miejscu. Istnieje kilka sposobów leczenia i alternatyw, które warto rozważyć. W tym artykule dowiesz się o niektórych z nich. Pomogą Ci one w dążeniu do zdrowych, pięknych paznokci.

Odmładzanie paznokci z pazurem

Jeśli masz paznokcie, które wyglądają na łamliwe i wyszczerbione, te kosmetyki się przydadzą. Z płytką paznokcia niełatwo sobie poradzić, tym bardziej, że przy manicure hybrydowym, nadbudowach akrylowych i żelowych oraz przy użyciu środków chemicznych dochodzi do jej zniszczenia. Dodatkowo łamliwe paznokcie trudno ukryć pod lakierem, co sprawia, że regeneracja paznokci jest jeszcze ważniejsza.

Zabiegi

Jeśli masz łamliwe paznokcie z pazurkami, warto dowiedzieć się, jak je zregenerować za pomocą kosmetyków. Zabieg ten obejmuje dwa etapy: pierwszy to intensywny preparat witaminowy, który odżywia cały paznokieć i uzupełnia niedobory witamin, drugi to zaawansowana technologia, która chroni i utwardza płytkę paznokcia. Te dwa zabiegi łączone są w jedną całość tworząc mancure hybrydową. Zabieg ten zalecany jest do całkowitej odbudowy zniszczonych paznokci. Pełny schemat obejmuje trzy zabiegi co siedem do dziesięciu dni.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *